Як розкрити свої тіньові
та стати впевненою, почати заробляти більше та побудувати стосунки, де ти жінка, а не чоловік + ТЕСТ
Ця стаття і тест у ній являється частиною мого марафону "Випустити тінь", який направлений на розкриття тіньових сторін у жінок для покращення усіх сфер їхнього життя через проявлення.
Наступні 10 хвилин круто і назавжди змінять твоє життя.

Бо все, що я роблю, не залежно від того платний це продукт, чи безкоштовний (як цей) я роблю з точки зору моєї великої місії "Проявляти жінок так, аби вони могли жити своє ідеальне життя". Тому ти точно в корисному місці :)


Я коуч і я почала говорити про тіньові ще до того, як це стало мейнстрімом :). Завдяки постійній роботі з жінками, рік назад я вивела 12 найпоширеніших тіньових проявлень, які заважають жінці гарно заробляти, будувати стосунки з ролі жінки, а не з ролі мамки, відчувати легкість та вільно проявлятися в цей світ. Я створила авторську систему по роботі з тіньовими. І у висновку допомогла завдяки цьому уже 800 жінкам!😱

На відміну від багатьох, хто зараз розказує про тіньові сторони, я пройшла весь цей шлях самостійно. Я працювала над кожною із цих сторін і отримала колосальні результати. Саме тому, я вважаю, що бути ПРОЯВЛЕНОЮ — це найважливіше. Бо саме на проявлення приходять усі блага цього світу. Я переконалася в цьому на власному досвіді.

Дозвольте трошки повихвалятися...)
Мої клієнтки роблять за 1 день-місяць роботи зі мною:

 • Х2-Х3 у заробітку (з 20 тис до 65)
 • Відкривають свої курси
 • Роблять виставки своїх картин
 • Збільшують чеки
 • Отримують величезні букети троянд ПРОСТО ТАК
 • Ходять на побачення з пінтересту

А ще знаходять своє призначення :) Але це вже інша історія. Поїхали про тіньові ⬇️Як у нас буде побудована робота • Ти проходиш короткий тест на одну тіньову
 • Потім я даю опис цієї тіньової і на що вона впливає
 • Далі ти проходиш тест по наступній тіньовій
 • і знову опис

Всього я дам тобі інформацію по 4м із 12 тіньових.Тест


 • тебе бісять люди, які занадто голосно себе ведуть, сміються і тд
 • коли хтось вискакує і відповідає на питання ти закочуєш очі і не розумієш навіщо бути такою вискочкою
 • тебе бісить, коли людина перебиває (навіть не тебе)
 • якщо будуть роздавати задачі, теми рефератів і тд – ти ніколи не “вихоплюєш” перша, а частіше чекаєш, поки інші виберуть
 • під алкоголем ти часто стаєш зіркою вечірки (щось розказуєш, танцюєш на столах, голосно співаєш і тд)
Тіньова 1
Скільки із нижче наведених пунктів про тебе?
Розбір
0-1 балів — слабо подавлена тіньова
2-3 балів — середня подавленість
4-5 балів — висока подавленість
Це тіньова Вискочка. Завдяки цій тіньовій ми не дозволяємо "вискакувати" (так це звучить в нашій голові), хоча насправді ми не дозволяємо собі проявлятися і заявляти про себе світові. Це впливає абсолютно на всі сфери нашого життя: заробіток, стосунки, любов до себе. Бо ми так сильно засуджеємо вискочок, що намагаємося не робити нічого схожого і у висновку багато де йдемо в іншу крайність і стаємо сірими і непомітними. Хоча при цьому дуже захоплюємося людьми, які вміють себе продавати, які яскраві і не бояться бути собою. Щоб вирости в кожній сфері свого життя треба дозволити собі випустити свою Вискочку:)
 • тебе бісить, коли хтось вихваляється своїм проектом, хоча зазвичай там немає нічого особливого
 • ти часто знецінюєш свої досягнення і таланти і тобі часто здається, що ти маєш/робиш/розвиваєшся “недостатньо”
 • тобі важко просити підвищення або продавати себе на співбесідах, тому зазвичай твоя зарплата/дохід менше, ніж ти хотіла б
 • ти мрієш про те, аби зробити щось велике і якось змінити світ своїм творінням, яке запам'ятається на покоління, але мало кому про це кажеш
 • під алкоголем у тебе прокидається жага до створення чогось, креативні ідеї, ідеї бізнесів і тд
Тіньова 2
Скільки із нижче наведених пунктів про тебе?
Розбір
0-1 балів — слабо подавлена тіньова
2-3 балів — середня подавленість
4-5 балів — висока подавленість
Це тіньова сторона Геній. І вона про наші таланти і навички. (Які є в кожного з нас). Чим більше ця тіньова подавлена, тим більше людина не визнає своїх талантів, через що намагається засунути себе в шаблони суспільства, бо вважає себе звичайною (що не є правдою). Як наслідок не виділяється, має звичайну роботу, звичайні стосунки, постійно знецінює себе. Саме тому цю людину часто бісять ті, хто вважають себе геніями і вона знецінює їх так само як і себе. Хоча мріє створити шось круте і очікує, що колись це станеться. Але нажаль, без її дій цього не станеться ніколи. І ніхто не дізнається, що вона в чомусь геніальна, якщо вона сама про це не заявить. І саме тому людині з подавленою тіньовою Геній важливо визнати свою геніальність і навчитися заявляти про себе світу.
 • тобі важко відмовляти людям
 • ти переживаєш за почуття людей, тому часто не кажеш/робиш те, що хочеш
 • тобі важко підіймати чек на свої послуги, бо боїшся, що у людей немає коштів
 • коли ти збираєшся піти в ресторан/кіно/поїхати в подорож чи ще кудись – ти скоріше всього не будеш наполягати на твоїй пропозиції, а погодишся на пропозицію інших.
 • під алкоголем ти часто стаєш агресивною і висказуєш людям усе що думаєш
Тіньова 3
Скільки із нижче наведених пунктів про тебе?
Розбір
0-1 балів — слабо подавлена тіньова
2-3 балів — середня подавленість
4-5 балів — висока подавленість
Це тіньова Егоїстка. Завдяки цій тіньовій ми не дозволяємо собі обирати себе, бо нам здається, що це не правильно. Через це ми часто маємо зовсім не ті речі, яких хочемо, бо просто не дозволяємо собі цього і задовільняємося малим. Часто люди з подавленою тіньовою Егоїстка стають мами своїм чоловікам, своїм батькам та усім довкола. А це порушення ролей. Що призводить до того, що всі довкола сіли на шию і ноги звісили, а сказати їм нічого не можу. Щоб нарешті почати жити своє життя треба дозволити собі випустити свою Егоїстку. І тоді життя починає грати новими барвами і всі ролі стають в правильне положення.
 • в тебе постійні гойдалки між: “багато працювати самій, аби досягти успіху” і “краще б вийшла заміж”, але останніх ти засуджуєш і вважаєш, що це не ок
 • ти вважаєш чоловіків слабкішими, ніж жінок і часто "міряєшся піс*нами" з чоловіками
 • тобі простіше зробити самій, ніж просити когось
 • ти часто звертаєш увагу на сексуальних і легких жінок і заздриш їм або засуджуєш їх, але вони завжди привертають твою увагу
 • зачасту тобі рідко хочеться інтиму, але коли вип’єш, то перетворюєшся на тигрицю
Тіньова 4
Скільки із нижче наведених пунктів про тебе?
Розбір
0-1 балів — слабо подавлена тіньова
2-3 балів — середня подавленість
4-5 балів — висока подавленість
Це тіньова сторона Шл#ха. Це збірне поняття, яке включає в себе подавлену сексуальність, легкість, уміння приймати від чоловіків подарунки, турботу БЕЗ відчуття, що ти маєш щось дати в замін. Ця тіньова часто впливає і на наш заробіток. Бо гроші — це теж енергія сексуальності. Жінка з подавленою тіньовою Шл#ха намагається зробити усе можливе, щоб не дай бог не показатися слабкою і залежною, у висновку іде в іншу крайність — в жінку-коня. Тягне усе на собі, часто у стосунках стає чоловіку мамою. Або взагалі не має стосунків, бо "немає такого, щоб був сильніший мене і якому б я довірилася". Аби перестати зустрічати альфонсів, слабаків і тд, важливо змінити своє проявлення. Бо часто справа зовсім не в чоловіках.
Саме завдяки роботі над цими і ще 8 іншими тіньовими сторонами, мої клієнтки досягають успіху у різних сферах.

Якщо тобі цікаво пройти шлях розкриття своїх тіньових і вплинути якісно на своє життя і проявлення — я запрошую тебе на свій 21денний марафон-гру "Випустити тінь 2.0".

Він проходить в телеграм боті, у зручному аудіо форматі без прив'язки до інших учасників. Ти просто активуєш бот і тобі починають приходити через день уроки. З детальними поясненнями і домашніми завданнями.

Марафон спрямований на три сфери життя: стосунки, фінанси і любов до себе. Детальніше за кнопкою нижче. Чекатиму тебе ;)
Ось що пишуть ті, хто пройшов марафон